כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

אתר איכותי נמדד בראש ובראשונה על פי התוכן שבו והתדירות שבה הוא מתעדכן, לכן כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט חייבת לעמוד בסטנדרטים מקצועיים הכוללים תוכן שיווקי מדויק ומניע לפעולה אשר נערך בקפידה על ידי איש מקצוע. בנוסף, הטמעת עקרונות קידום אתרים בגוף התוכן של כל דף ודף באתר היא קריטית לדירוג האתר במנועי החיפוש. אנו מספקים שירות כתיבת תוכן לאתרים ועריכת תוכן לאתרים בעברית, אנגלית, צרפתית וספרדית, זאת לאחר ניתוח מעמיק של המסרים השיווקיים, קהלי היעד ומחקר מילות מפתח לקידום במנועי חיפוש. כתיבת תוכן לאתרים עשוייה לכלול את הפרופיל העסקי של החברה, תוכן לעמודים המרכזיים באתר, תוכן לעמודי "שאלות ותשובות" וכן תוכן שוטף המיועד לבלוג שלכם.

כתיבת בלוגים

בשונה מכתיבת תוכן לדפים הקבועים באתר, אשר מיועדים לייצג את החברה או הארגון ואינם משתנים בדרך כלל, כתיבת בלוגים היא דבר הרבה יותר דינמי, ותפקידה לבנות מוניטין על ידי שידור מקצוענות וידע נרחב בתחום העיסוק שלכם. עסקים רבים מבינים כיום את החשיבות של כתיבת בלוגים באופן קבוע, אשר מהווה בסיס איתן ליצירת נוכחות ברשת ולהזרים תנועה שוטפת ממנועי חיפוש ובמיוחד מרשתות חברתיות. האתגר הוא שכתיבת בלוגים, כמו גם הפצתם במדיה החברתית, מצריכים זמן רב ולכן עסקים רבים מוצאים את עצמם מזניחים את הבלוג שלהם לטובת דברים יותר "דחופים".  גם בתי עסק שכן מקפידים על כתיבת בלוגים באופן קבוע לא תמיד עושים זאת בצורה נכונה ולכן מבזבזים זמן ואנרגיה מבלי לתת על כך את הדעת. שירות כתיבת הבלוגים שאנחנו מציעים מבוסס בראש ובראשונה על הרעיונות שלכם- אתם מספקים את הנושאים, אנחנו את התכנים! ניתן לפרסם את הבלוגים תחת השם שלכם וכך לבנות מוניטין בתחום ההתמחות שלכם.

כתיבת תוכן שיווקי לדפי מוצר

בעידן האינטרנטי, מכירת מוצרים ברשת הפכה למטרה קלה יחסית עבור בעלי עסק המעוניינים לחסוך בהוצאות של שכירות, חשמל, מים וארנונה ולהרחיב את פעילותם אל שווקים בינלאומיים. יחד עם זאת, כתיבה שיווקית חכמה היא הכרחית להצלחה במקרים כאלו, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.  אנו נעזור לכם בניסוח תיאורים קצרים ואטרקטיביים שקולעים למטרה וממירים מבקרים אקראיים ללקוחות משלמים. בנוסף, אנו נעקוב בדריכות אחר ממצאי הקניה ונשפר את התכנים במידת הצורך כדי להעלות את אחוזי ההמרה באתר.

כתיבת לקסיקון – מילון מונחים מקצועי לאתר שלכם

אתרים מקצועיים רבים מספקים מידע טכני נישתי העושה שימוש במונחים שלא בהכרח מוכרים לקהל הרחב ולציבור המבקרים באתר. לכן, אחת הדרכים שהוכיחו את עצמן כיעילות במיוחד באתרים כאלו הוא יצירת לקסיקון מונחים המתאר בקצרה ביטויים נפוצים באתר, מבלי שהקורא צריך לצאת מהאתר ולחפש באתר חיצוני כמו ויקיפדיה למשל. ברוב המקרים, גולשים לא יטרחו לעשות זאת אלא יצאו מהאתר ויחפשו מידע נהיר יותר במקום אחר. אצלנו, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לספק לנו רשימת ביטויים נפוצים באתר שלכם, ואנחנו כבר נדאג לבצע את המחקר הדרוש ולהכין עבורכם לקסיקון זריז שנטען בהשהיית העכבר, מבלי שיש צורך כלל לצאת מהדף. נשמע מסובך? זה הרבה יותר פשוט ממה שנראה לכם. ניקח לדוגמא את המונח ספירולינה. יודעים מה זה? בכל פעם שתופיע המילה ספירולינה בדף זה, ייפתח  בהשהיית העכבר על המילה חלון קטן ובו הסבר קצר וענייני על מה זה ספירולינה. הבנתם? עכשיו דמיינו שהחלון הקטנטן הזה מוביל לדף מורחב יותר שמי שרוצה יכול לעיין בו וללמוד לעומק במה מדובר. במקרה של אתרים אקדמיים ואינפורמטיביים, מדריכי שימוש ואתרי הסברה, מדובר בערך שלא יסולא בפז, הן מבחינת ציבור הגולשים והן מבחינת מנועי החיפוש.